نظرات Hondrogel

 • Ахмад
  تقریباً دو سال درد آرنجم را تحمل کردم ، ترسیدم که به دکتر بروم. پماد ها فقط برای مدتی کمک کردند ، تا زمانی که برجستگی بیرون آمد. سپس من واقعاً ترسیدم. همسرم هوندروگل را به من داد و مطمئن شد که روزی چندین بار از آن استفاده می کنم. من خیلی تعجب کردم وقتی ورم در عرض چند روز فروکش کرد و توده از بین رفت.
  Hondrogel
 • Ойша
  مشکل من برای مدت طولانی کیست زیر زانو بود. درمان او دشوار بود ، چیز کمی وجود داشت که بتواند کمک کند. بسیار خوش شانس است که یک دکتر ذی صلاح من را به هوندروگل توصیه کرد. بلافاصله با او راحت تر شد. و سپس درد گذشت ، و کیست به نوعی برطرف شد. دوره درمان 3 هفته بود. مشکل هرگز برنگشت.
  Hondrogel
 • Тимур
  ستون فقرات به طور دوره ای آسیب می بیند ، اما یک بار خیلی بد شد! من یک معالجه اضطراری را با هوندروگل شروع کردم و بعد از چند هفته باعث شد دوباره روی پاهایم بنشینم. پزشکان سپس تعجب کردند که چگونه چنین پیشرفتی در این مدت کوتاه امکان پذیر است. به خاطر نمی آورم چه کسی هوندروگل را به من توصیه کرده است ، اما متشکرم!
  Hondrogel
 • Мигана
  پس از شکستگی ، مدت طولانی کشیده شد. پزشکان مرا برای بهبودی طولانی و دشوار آماده کردند. تحمل درد غیرممکن بود. من را نجات داد سپس hondrogel. بلافاصله برایم آسان شد ، اما قبل از توانبخشی کامل مجبور شدم چندین دوره را بگذرانم. اما حالا من روی پاهایم هستم و درد را فراموش کرده ام.
  Hondrogel
 • Тимур
  ماندن در ورزش برای مدت طولانی سخت است. بهبودی در اثر صدمات در طول سالها دشوارتر می شود. ابتدا مفاصل تحت تأثیر قرار می گیرند. بنابراین ، فقط با احساس اولین ناراحتی ، تصمیم گرفتم از هوندروگل برای پیشگیری استفاده کنم. وی دارای شهرت و ترکیب عالی است. فقط آنچه مفاصل نیاز دارند.
  Hondrogel
رتبه بندی Hondrogel
4
9